Зворотний звязок

Відгуки

Про нас
говорять

караван
Євгенія Сидоренко
Караван, HRManager
Уже протягом півроку ми замовляємо у Rost Retail тимчасовий персонал для маркетів по Україні. Спеціалістам Rost Retail вдається обслуговувати велику кількість заявок незважаючи на доволі складну ситуацію з нестачею професійного торгового персоналу на ринку праці. Завдяки їм ми можемо швидко оптимізувати кількість персоналу під реальні задачі.
topmart
Олена Чапайкіна
Topmart, Директор магазину
Будь-який супермаркет стикається з необхідністю екстренного закриття вакансій, тому ми прийняли рішення планувати виведення тимчасового персоналу наперед. Його нам на постійній основі успішно забезпечує Rost Retail. Тепер ми впевнені, що жоден наш покупець не залишиться без уваги.
Фуршет
Тетяна Гуляр
Фуршет, Виконавчий директор ТОВ «Рітейл Тренд»
Для всеукраїнської мережі супермаркетів важливо мати стратегічного партнера з HR-сервісу. Rost Retail забезпечує для нас весь комплекс таких послуг: аутстафінг, аутсорсинг функції викладки товару, аудит бізнес-процесів у торговельних точках, масовий пошук і підбір персоналу, надання тимчасових робітників.
comfy
Марина Майор
Comfy, HRDirector
Кількарічний досвід роботи з Rost Retail показав, що це – надійний партнер у сфері HR-послуг. Професійний підхід та відповідальність, увага до потреб клієнта притаманні цій команді. Разом ми реалізували масштабний аутстафінговий проект з виведенням за штат більше ніж 500 співробітників. Завдяки нашому співробітництву ми суттєво скоротили обсяги робіт кадрового та бухгалтерського підрозділів.
Фуршет
Асмік Нарсісян
Фуршет, HRDirector
Уже п’ятий рік ми разом з Rost Retail втілюємо аутстафінгові проекти із залученням великої кількості персоналу по всій території України. У цьому партнерстві ми оптимізуємо рутинні процеси кадрового діловодства, що допомагає нашому HR-департаменту сконцентруватися на втіленні мотиваційних програм, удосконаленні стандартів навчання та розвитку персоналу.